×

Potrebujete pomoc?

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať počas našej pracovnej doby:

  • Pondelok - Piatok

    8:00 - 17:00 hod.

Kontaktujte nás

Online formulár

Zabudli ste prihlasovacie údaje?

ZĽAVA

S poukážkami Onlinerelax W9 tu platí zľava:

  • 3- dňový pobyt s polpenziou v izbe EXCLUSIVE LEN za 169,- EUR /dve osoby na dve noci /.
    V cene pobytu polpenzia (trojchodové večere, raňajky formou bufetu), neobmedzený vstup do wellness, wifi a parking free, 20% zľava na masáž a turistická karta Slovenský raj & Spiš
  • vstup ZDARMA pre druhú osobu ku jednej zakúpenej vstupenke do wellness pre neubytovaných klientov ( po potvrdení kapacitných možností recepciou)

Hotel Metropol ****

Spišská Nová Ves

Hotel Metropol **** poskytuje do 31. 12. 2020 držiteľom šekových poukážok "onlinerelax W9" 3-dňový pobyt
s polpenziou (2 noci pre dve osoby) v cene 169,- € v izbe EXCLUSIVE. Cena zahrňuje polpenziu (trojchodové večere, raňajky formou bufetu), neobmedzený vstup do wellness, wifi a parking free, 20% zľava na masáž a turistická karta Slovenský raj & Spiš. V cene nie je zahrnutá daň z ubytovania.

Hotel Metropol poskytuje tie najlepšie služby a priestory pre akékoľvek spoločenské, kultúrne či firemné podujatia. Jedinečná poloha regiónu Spiš s najväčšou koncentráciou UNESCO pamiatok na Slovensku určite osloví aj nejedného milovníka histórie.

Okrem unikátnych pohľadov na romantické tiesňavy, nádherné vodopády a úžasnú históriu regiónu Spiš si môžete vychutnať aj blahodarné účinky saunovania a relaxu v našom wellness centre, ktoré majú hoteloví hostia k dispozícii neobmedzene a zadarmo. Hotelové izby ponúkajú hosťom exkluzívny komfort a fantastický výhľad na Vysoké Tatry, centrum mesta a panorámu Slovenského raja.

Fotogaléria

Hotel Metropol ****

HORE