×

Potrebujete pomoc?

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať počas našej pracovnej doby:

  • Pondelok - Piatok

    8:00 - 17:00 hod.

Kontaktujte nás

Online formulár

Zabudli ste prihlasovacie údaje?

ZĽAVA

S poukážkami Onlinerelax W8 tu platí zľava:

  • zľava 15 % na liečebný, relaxačný, relaxačný pobyt plus, senior pobyt, ozdravovací mini pobyt, pobyt pre dvoch a víkendový pobyt mimo akciových pobytov.

Kúpele Brusno

Zanechajte svoje starosti, napätie i myšlienky za dverami a vychutnajte si absolútnu pohodu.

V srdci stredného Slovenska, v údolí Slovenského Rudohoria na úpätí severných svahov Vepra a v ústí doliny Peklo, ležia obklopené zamatovou vôňou ihličnatých lesov Kúpele Brusno. Ich jedinečná poloha len niekoľko kilometrov severovýchodne od Banskej Bystrice v zalesnenom údolí Horehronia v nadmorskej výške 424 m ponúka nerušené ticho, čistý vzduch a nezabudnuteľné prostredie v lone prekrásnej prírody. Kúpeľné miesto sa nachádza v oblasti s miernou, teplou a pomerne vlhkou podhorskou klímou.

K liečebným účinkom sa využívajú pramene prírodných liečivých minerálnych vôd klasifikovaných ako „prírodná minerálna voda. Vody sa používajú najmä na pitné kúry a minerálne kúpele. Účinok pitných kúr je najvýraznejší pri ochorení tráviaceho ústrojenstva a účinok minerálnych kúpeľov je najmä pri ochoreniach srdcovo-cievneho, pohybového a kožného aparátu.

Ubytovanie:

Liečebný dom Poľana, ktorá prekvapí kompletným vybavením izieb a bohatou ponukou poskytovaných služieb.

V cene nie je zahrnutá daň z ubytovania.

Aktuálne ceny pobytov nájdete na www.kupelebrusno.sk

Fotogaléria Kúpele Brusno

HORE